Оригінальні , нові, найвищої якості. 1500мкф 25в, 25Х15мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип конденсатора | Низьковольтний |
| Тип корпусу | Метал |
| Тип ємності | Постійна |
| Ємність конденсатору | 1500 мкФ |
| Номінальна робоча напруга | 25 В |
| Довжина | 25 мм |
| Діаметр | 15 мм |
| Максимальна робоча температура | 125 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 139 ₴

